Słodki Dzień Dziecka w Mount Blanc

Dzień Dziecka to chyba najpopularniejsze święto wśród dzieci i najbardziej wyczekiwane, ponieważ właśnie w tym dniu mogą spodziewać się ze strony dorosłych wielu atrakcji i wymarzonych prezentów. Każde dziecko ma inne marzenia i zainteresowania, ale my wiemy że słodycze lubią wszystkie dzieci! ☺ I właśnie dlatego stworzyliśmy kolekcję bombonier specjalnie z myślą o najmłodszych.

Kolekcja dla dzieci to przede wszystkim kolorowe bombonierki i wesołe nadruki. Wśród naszych propozycji znaleźć można bombonierki skierowane zarówno do dziewczynek, jak i do chłopców. Ciekawym pomysłem jest możliwość stworzenia własnej bombonierki – przesyłając nam wybraną grafikę i/lub tekst tworzysz niepowtarzalną bombonierkę, która staje się niezapomnianym prezentem dla obdarowanego dziecka!

W bombonierkach kryją się oczywiście belgijskie pralinki słynące z zachwycającego smaku i staranności wykonania. Wygląd i smak doceniają nie tylko dorośli! Wśród fanów naszych pralin są także dzieciaki! :D Kompletując bombonierki dedykowane dla dzieci, staramy się dobierać pralinki tak, aby były jak najbardziej kolorowe, wesołe i różnorodne. W zestawach dla dzieci znajdują się oczywiście pralinki tylko i wyłącznie bezalkoholowe. Każda bombonierka ozdabiana jest ręcznie wiązaną wstążką, przez co prezent nie wymaga dodatkowego opakowania.

Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszą się figurki czekoladowe, które są czekoladowym odwzorowaniem rzeczywistych przedmiotów. Przyciągają uwagę swoim idealnym wyglądem i żywymi barwami ☺ A największym ich atutem jest fakt, że są jadalne! ☺ Wśród figurek z czekolady znajdują się przedmioty takie jak na przykład: zestaw szminek do ust, karta kredytowa, zestaw do gry w tenisa ziemnego, myszka komputerowa czy narzędzia do majsterkowania.

Dzień Dziecka można także spędzić zapraszając dziecko do kawiarni Mount Blanc, gdzie czekać będą same pyszności! Desery lodowe, orzeźwiające lemoniady, ciasta, tarty i torty – to tylko wybrane propozycje z naszego menu! Oferta jest na tyle bogata, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ☺

Mamy nadzieję, że Dzień Dziecka sprawi wiele frajdy każdemu dziecku ☺ Wszystkim dzieciom życzymy samych słodkich chwil i niezapomnianego dzieciństwa!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz