Słodki Dzień Kobiet z belgijskimi pralinami od Mount Blanc

Dzień Kobiet to świetna okazja, aby docenić każdą kobietę słodkim upominkiem. Najlepiej w tej roli sprawdzą się belgijskie praliny charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem i delikatnością. Tegoroczna kolekcja jest inspirowana w głównej mierze motywami kwiatowymi i pastelowymi kolorami. Jest subtelna i delikatna, ale z charakterem.

Dzień Kobiet w Mount Blanc nie może obyć się bez bombonierek w kształcie serc, eleganckich bombonier Vintage, drewnianych szkatułek, wysuwanych pudełeczek Elegance z okienkiem, a także kolorowych balotynek. Na tę wyjątkową okazję każda kobieta zasługuje na personalizowaną bombonierkę z autorskimi życzeniami i zdjęciem. Jest to również świetny pomysł na upominek firmowy z logo firmy i miłymi życzeniami od pracodawcy dla kobiet.

We wnętrzu tych wszystkich pudełeczek skrywają się pyszne belgijskie praliny w wielu smakach i niepowtarzalnych kształtach. Każda z pralin to małe „dzieło sztuki” ręcznie zdobione przez najlepszych belgijskich cukierników. Z pewnością każdy odnajdzie w bombonierce swój ulubiony smak! 

W naszej ofercie znajdują także pyszne tafle czekoladowe z dodatkiem suszonych owoców, kandyzowane owoce w belgijskiej czekoladzie, czekoladowe trufle oraz figurki z czekolady w oryginalnych kształtach.

Zapraszamy także do sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc (lista lokali: https://bit.ly/3p6bUe0), gdzie można spędzić miło czas przy aromatycznej kawie, herbacie, deserach lodowych oraz innych sezonowych pysznościach 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz