Słodki prezent dla Solenizanta

Z okazji takich uroczystości jak Imieniny i Urodziny przygotowaliśmy kolekcję bombonier i grafik tematycznie nawiązującą do takich dni. Zespół naszych grafików zadbał, aby na bombonierkach znalazły się barwne nadruki z motywami takimi jak balony, kwiaty, tort urodzinowy, prezenty i inne gadżety imprezowe. Istnieje możliwość wysłania do nas własnego projektu, który postaramy się umieścić na wybranej bombonierce. W naszej ofercie posiadamy także kolekcję produktów personalizowanych, gdzie na etapie składania zamówienia można umieścić na bombonierce np. zdjęcie solenizanta lub aktorski tekst życzeń. Z doświadczenia wiemy, że personalizowane upominki najbardziej cieszą osoby obdarowane, ponieważ są one niepowtarzalne i stanowią wspaniałą pamiątkę.

W urodzinowej i imieninowej ofercie znalazły się między innymi balotynki o różnej wielkości i w różnych kolorach, opakowania zamykane na magnes, kuferki Ribbon Box oraz szkatułki. Te ostatnie są najbardziej szlachetnym opakowaniem ze względu na to, że są wykonane z drewna i po zjedzeniu pralin można dać im drugie życie i wykorzystać szkatułkę jako na przykład skrytka na biżuterię, okulary lub inne przedmioty ☺ Pełną ofertę urodzinową i imieninową znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym www.mountblanc.pl

Niezależnie od tego, na jakie opakowanie padnie wybór – najlepsze będzie czekało w środku, czyli znane na całym świcie belgijskie praliny. Kolekcja naszych pralin to starannie dobrane smaki, kształty i wyselekcjonowani dostawcy z Belgii. Liczebność naszej kolekcji to około 100 różnych pralinek i stale się powiększa. Dzięki temu mamy nadzieję, że w bombonierce każdy odnajdzie swój ulubiony smak!

Wszystkie bombonierki ozdabiamy ręcznie wiązaną wstążką, która jest dopasowana do koloru bombonierki i okoliczności. Taki prezent jest elegancki, nadaje się od razu do wręczenia i nie wymaga dodatkowych ozdób. Ponadto do zamówień realizowanych przez sklep internetowy nie dołączamy dowodów zakupu, a przesyłkę możemy wysłać bezpośrednio na adres solenizanta.

Innym pomysłem na miłe spędzenie dnia imienin lub urodzin może być wizyta w jednej z naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc (lista lokali: https://cutt.ly/eZYWQQI), gdzie czekają zawsze świeże i pyszne ciasta, desery, lody, czekolady do picia, kawy, herbaty oraz propozycje z menu sezonowego. Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować Was w poszukiwaniu idealnego prezentu, a nasze produkty wywołają radość na buzi solenizantów ☺

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz