Słodkie upominki na Wielkanoc

W tegorocznej ofercie wielkanocnej znajdziecie Państwo wiele inspiracji na słodkie prezenty z okazji Świąt Wielkanocnych. Każdy kto szuka oryginalnego upominku z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy różnego typu opakowania - eleganckie bombonierki, subtelne balotynki, drewniane szkatułki, a także torby prezentowe z belgijskimi smakołykami. Nasz zespół projektowy postawił na pastelowe kolory, dzięki czemu czas Wielkanocy nieodłącznie kojarzy się z panującą wiosną :)

Prawie każdy produkt możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta. Poprzez dodanie własnego tekstu życzeń, imienia osoby obdarowanej czy też zdjęcia – upominek staje się niepowtarzalny i na długo zapada w pamięci :) Realizujemy także zamówienia firmowe na produkty z logo firmy, które są wspaniałym pomysłem na słodki upominek dla klientów, pracowników czy kontrahentów.

W każdym pięknym opakowaniu kryją się kuszące swoim smakiem i wyglądem belgijskie praliny, tworzone z największą starannością przez najwybitniejszych belgijskich cukierników. Każda z pralin to inny smak i kształt. Na każdą okazję mamy tematyczne pralinki wyglądem nawiązujące do okoliczności. Oczywiście jak Wielkanoc, to muszą być zajączki, baranki, kaczuszki i różnokolorowe jaja – właśnie takie pralinki będziecie mogli znaleźć w wielkanocnych zestawach  Ponadto każde pudełko pralin zdobimy ręcznie wiązaną wstążką przez co nadaje się ono bezpośrednio do wręczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów na www.mountblanc.pl. Wybrane zestawy znajdziecie również Państwo w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy Mount Blanc (lokalizacje pijalni: https://bit.ly/3tVovTa).

Oferta skierowana dla firm znajduje się w katalogu wielkanocnym dostępnym na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/3q5G2qq. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą pomocą w doborze prezentów firmowych.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz