Słodkie upominki z okazji Dnia Ojca

Z okazji Dnia Taty przygotowaliśmy kolekcję słodkich upominków w postaci pięknych bombonier wypełnionych belgijskimi pralinami. To wspaniały pomysł na prezent w tym wyjątkowym dniu, aby sprawić Tacie chwilę słodkiej przyjemności ☺ Tegoroczna kolekcja została zaprojektowana w barwach najbardziej lubianych przez mężczyzn – niebieskim, szarym i czarnym. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi bombonierki zamykane na magnes, bombonierki z kolekcji Premium, balotynki i drewniane szkatułki. Na opakowaniach można znaleźć różnorodne propozycje nadruków nawiązujące tematyczne do święta Taty. Zdecydowana większość naszych bombonier nadaje się do personalizacji. Poprzez dodanie imienia Taty, waszego wspólnego zdjęcia lub autorskiego tekstu życzeń bombonierka staje się unikatowa i zapada na długo w pamięci Taty.

We wnętrzu bombonier kryją się oryginalne belgijskie praliny słynące na całym świecie ze swojej jakości, smaku i staranności wykonania. Każda pralinka z naszej kolekcji to inny smak, kształt i kolor, dzięki czemu po otwarciu bombonierki ukazuje się piękna wielokolorowa kompozycja ☺ Z oferty około 100 rodzajów pralin na pewno każdy znajdzie swój ulubiony smak.

Oprócz standardowych bombonier z pralinkami, proponujemy także belgijskie łakocie w nieco innej postaci. W eleganckim kuferku Ribbon Box można spróbować także czekoladowych trufli, kandyzowanych owoców w czekoladzie oraz wiśni z likierem. Dużą popularnością cieszą się również figurki z czekolady w najróżniejszych kształtach i kolorach. Wśród figurek znajdują się na przykład aparat fotograficzny, narzędzia do majsterkowania, butelka szampana i wiele innych ciekawych wzorów ☺

Zapraszamy także do odwiedzenia sieci naszych kawiarni „Mount Blanc”, gdzie czekać będą na Was orzeźwiające lemoniady, desery lodowe, ciasta, kawy i czekolady oraz propozycje z sezonowego menu. Spędzenie wspólnego czasu z Tatą w sympatycznym miejscu również może być świetnym prezentem na Dzień Ojca.

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym www.mountblanc.pl oraz w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy: https://cutt.ly/4JFv6rq

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz