Słodkie Walentynki z Mount Blanc

W dniu 14 lutego obchodzone są Walentynki, znane także jako święto zakochanych. W tym dniu symbolem rozpoznawalnym są wszelkiego rodzaju serca w kolorach czerwonych i różowych jako symbol miłości. Jest to dzień, w którym wyrażamy swoją miłość i uczucie do drugiej osoby darując jej zwykle drobny upominek.

Wielu zastanawia się nad oryginalnym podarunkiem dla swojej Walentynki. Ciekawą propozycją jest podarowanie bombonierki z wysokiej jakości belgijskimi pralinami. Taki prezent z pewnością uprzyjemni ten wyjątkowy dzień.

Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy słodką kolekcję bombonierek w kształcie serc z pięknymi walentynkowymi grafikami na ich wieczku. Istnieje też możliwość personalizacji dodając Wasze zdjęcie i życzenia.

Innym pomysłem może być drewniana szkatułka z personalizowanym grawerem i wyznaniem miłości. W szkatułce oczywiście kryje się słodka uczta, którą są nasze praliny. Szkatułka to praktyczny prezent, który długo służy na przykład jako skrytka na biżuterię lub pamiątki.

Kolejną propozycją są balotynki, czyli ozdobne kartoniki z kolekcji walentynkowej wypełnione pralinkami w różnych smakach. Całość balotynek zdobi ręcznie wiązana wstążka. Taki upominek z pewnością sprawi niezapomnianą radość drugiej połówce.

Ciekawą alternatywą dla pralin są czekoladowe tafle w różnych wariantach czekoladowych z pysznymi owocowymi dodatkami. Tafle w kolekcji dla zakochanych są oczywiście w kształcie serc, zapakowane w eleganckie pudełko lub celofan przewiązany gustowną wstążką.

Ponadto w każdym walentynkowym produkcie znaleźć można pralinki w kształcie serc w różnych kolorach i smakach oraz czerwonych ust.

Wszystkie nasze produkty można wysłać jako prezent niespodziankę na wskazany adres. Do paczek nie dodajemy paragonów ani innych dowodów zakupu. Żaby prezent nie był anonimowy, istnieje możliwość dodania bileciku okolicznościowego do prezentu z własnym tekstem.

Słodkie prezenty wypełnione po brzegi belgijskimi pralinkami są eleganckie, ale przede wszystkim pyszne. Na pewno sprawią uśmiech na buzi każdego w tym szczególnym dniu.

Prezenty z okazji Walentynek prezentujemy tutaj: https://bit.ly/3qZ588i. Znajdziecie je również w naszych pijalniach: https://bit.ly/3ceaDft.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz