Święto zakochanych

Do Walentynek jeszcze torach czasu, ale nie odkładajcie kupna słodkich upominków na ostatnią chwilę. Jak to mówią "miłość cierpliwa jest", ale nie powinna czekać zbyt długo :D Dlatego chcemy Wam po krótce przedstawić naszą ofertę walentynkową, w której znalazło się mnóstwo pięknych i pysznych rzeczy! 

Odwiedzając nasz sklep on-line oraz stacjonarnie nasze kawiarnie, znajdziecie ogromy wybór bombonierek w różnych kształtach i kolorach. Każdą bombonierkę zdobi walentynkowa grafika, którą bez trudu rozpoznacie po czerwonych i różowych sercach :) Wiele z naszych grafik możecie dowolnie modyfikować i uczynić z bombonierki prezent personalizowany dla ukochanej osoby. Dodając wspólne zdjęcie, autorski tekst życzeń, imię drugiej osoby lub dowolną grafikę możecie stworzyć niepowtarzalny prezent, który zostanie zapamiętany na lata :) 

Na uwagę zasługują nasze bestsellerowe bombonierki w kształcie serca, które występują w dwóch rozmiarach. Na ich wieczku przewidziane jest miejsce na personalizację. Super pomysłem na prezent są także drewniane szkatułki z pralinkami, które po zjedzeniu słodkości mogą posłużyć na przykład jako skrytka na drobnostki :)

W zestawach walentynkowych znajdziecie głównie pralinki w kształcie serc, w kolorach czerwonych i różowych, usta, amorki i inne piękne belgijskie "dzieła sztuki". 

Dzień zakochanych możecie również spędzić w jednej z naszych kawiarni Mount Blanc, gdzie każdego dnia czekają na Was świeże ciasta i torty, czekolada na gorąco do picia, desery lodowe, no i oczywiście cała lada belgijskich pralinek :) Cały rok w ofercie mamy także menu sezonowe, w którym w zależności od pory roku znajdziecie napoje i desery dostosowane do aury panującej na zewnątrz. 

Życzymy Wam dużo miłości przez cały rok - nie tylko w Walentynki :* 

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz