Wyjątkowy mężczyzna zasługuje na wyjątkowy prezent!

Tegoroczna kolekcja przygotowana z myślą o mężczyznach opiewa w iście męskie barwy – szarości, odcienie koloru niebieskiego i granatu, a także klasyczną czerń. Proponujemy Państwu kolekcję różnych bombonierek z grafikami z okazji Dnia Mężczyzn, w tym także produkty personalizowane, w których istnieje możliwość dodania własnego tekstu życzeń oraz zdjęcia. Każde pudełko skrywa w sobie różnorodne smaki i kształty belgijskich pralin, którym nie będzie mógł się oprzeć nawet największy twardziel.

Nasze propozycje słodkich upominków to przede wszystkim pudełeczko z kolekcji Premium, zamykane na magnes bombonierki z kolekcji Finesse, gustowne drewniane szkatułki w dwóch wersjach kolorystycznych, balotynki oraz figury czekoladowe.

Nasze figury czekoladowe stanowią dość niekonwencjonalną propozycję prezentu dla mężczyzn. Są ładne, słodkie i w niepowtarzalnych kształtach. Wśród nich można znaleźć między innymi pada do gier, myszkę komputerową, rakiety tenisowe, aparat fotograficzny, narzędzia – a to wszystko stworzone z pysznej czekolady!

Wszystkie produkty dostępne są w sieci naszych Pijalni Czekolady i Kawy oraz w naszym sklepie internetowym.

Lista naszych pijalni: https://bit.ly/3oDw9Ne

Sklep on-line: https://bit.ly/2O6gABf

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz