Czekoladki ślubne

Ślub to wyjątkowy dzień dla Pary Młodej. Dlatego upominki z tej okazji również powinny być wyjątkowe. Co więc kupić? To, co sprawdzi się świetnie dla każdego i w każdej sytuacji. Belgijskie praliny w eleganckiej bombonierce. Bo kto nie lubi czekolady? Jej nie da się oprzeć!

Prawdziwe belgijskie czekoladki na ślub, to luksusowa słodycz, która kusi nie tylko smakiem, ale również wyglądem. Każda z nich skrywa w sobie inne nadzienie... orzechowe, kawowe, czekoladowe, owocowe. Wybór jest ogromny!

Czekoladki ślubne są najlepszym prezentem

Czekoladki grają tu główną role, jednak to nie wszystko! Do idealnego prezentu brakuje nam jeszcze odpowiedniej oprawy. Eleganckiego opakowania, które zamieni nasz zestaw pralinek w elegancki prezent ślubny.

W naszym sklepie wybór bombonierek jest ogromny. Zaczynając od gustownych, drewnianych skrzyneczek, uroczych balotynek, krągłych Vintage, zamykane na magnes Finesse, po robiące wrażenie Boxy i klasyczne Premium. Różnią się one wielkością, kształtem, teksturą. Łączy je jednak to, co najważniejsze! Słodkie, kuszące wnętrze.

Mamy już pralinki w różnych smakach oraz pudełeczko. Czas na odpowiedni nadruk. Specjalnie z myślą o ślubach, nasi graficy zaprojektowali eleganckie wzory, które przypadną do gustu Nowożeńcom. Subtelne zdobienia, kwiatowe motywy i piękne życzenia. Oprócz gotowych wzorów przygotowaliśmy również takie z możliwością personalizacji. Nic tak nie wzruszy młodej pary, jak osobiste życzenia płynące prosto z serca.

Belgijskie czekoladki na wesele w eleganckich bombonierkach to świetny pomysł na prezent ślubny dla Młodej Pary. Gustowne opakowanie z życzeniami wzruszy, a słodkie wnętrze zachwyci smakiem belgijskiej czekolady.