Czekoladki świąteczne

Czekoladki świąteczne - dla firm i nie tylko

​Na rynku pojawiają się już katalogi prezentujące upominki na nadchodzące święta. My również przygotowaliśmy ofertę czekoladek świątecznych, w eleganckich bombonierkach, które przypadną każdemu do gustu. Wśród nich znajdują się zarówno te stonowane, pełne klasy, jak i takie, których wieczka ozdobiliśmy zabawnymi nadrukami. Szczególnie te drugie to gwarancja uśmiechu na każdej twarzy.

Czekoladki świąteczne dla bliskiej osoby

Świąteczna kolekcja bombonierek to zbiór pudełeczek w różnych kolorach ozdobionych najróżniejszymi świątecznymi wzorami, które przypadną do gustu każdemu. Wewnątrz kryją się starannie dobrane kompozycje pralinek. Taki zestaw sprawdzi się świetnie jako prezent dla bliskiej osoby z okazji świąt.

Czekoladki na mikołaja

Dzieci uwielbiają czekoladę. Mogą się nią zajadać bez końca. Szczególną radość sprawią im przepyszne czekoladowe figurki. Wśród naszych nowości pojawiły się słodkie, różnorodne formy w kształcie mikołajów, choinek, reniferów. Każda z nich o wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku, któremu nie da się oprzeć.

Czekoladki na święta dla firm

Nasz nowy katalog to przede wszystkim świetna oferta dla firm. Znajduję się tam wiele zestawów prezentowych idealnych dla pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych. Każda z bombonierek ma możliwość personalizacji. Słodki prezent z okazji świąt ozdobiony logo firmy to wyjątkowy upominek, który wywoła dobre wrażenie.